Nová životní etapa

27. června 2018 v 20:20 | maminkatobiase
A je to tady..
Moment na který jsme se těšili celých 9 měsíců.. První okamžiky jsou nepopsatelné. Jsem vyčerpaná, šťastná a slyším pláč našeho chlapečka. Jsem máma.

Tobinka sem dostala na břicho. Nevěřím tomu, že už tu jsi snáma.. Střídá se pocit štěstí,lásky,nevěřícnosti, ale také obav jak to všechno zvládnu. Je mě přeci jen 20 a zkušenosti nemám skoro žádné. No co, každý to nějak zvládl - zvládnu to i já. Na pokoj jsme se dostali až kolem půl 8 večer, rozloučili jsme se s tatínkem a zůstali sami. Na pokoji jsem teda měla maminku vícerodičku. Byla před náma první noc. Byla sem hrozně vyčerpaná, chtělo se mě spát. Tobinek spinkal a já se tedy taky chystala spát. Ale nešlo to.. Pořád jsem se musela na tu naši lásku dívat. Je tak krásný, pořád bych ho jenom pusinkovala. Bylo pět hodin ráno a já měla naspané asi 2 hodiny. Při každém jeho pohybu jsem se na něho dívala, jestli je všechno v pořádku:) Prvorodička,no:))

V nemocnici bylo všechno super. Personál byl moc ochotný, vždy pomohl a celkově se tam člověk cítil po psychické stránce v pohodě. Čtvrtý den po porodu jsme ráno na vizitě čekali náš verdikt, jestli půjdeme domů. Jupí, jdeme domů Tobinku. Tobíska si vzali ještě na vyšetření ledvin a kyčlí - všechno má v pořádku,díky Bohu. Po obědě si pro nás táta přijel. Štěstí a nekonečná láska - to jsou pocity, které cítím vždy, když vidím Tobinka s tátou spolu. Několikrát děkuju Bohu, že je mám. Jsem tak šťastná..

Konečně jsme DOMA. Táta uklidil, čekal mě oběd a prostě doma je doma. Všichni jsme se nad Tobinkem pořád rozplývali. Táta nám odjel do práce, tak jsme si s Tobinkem lehli do postele, vlezli pod jednu peřinu a usnuli..

Zítra bude mět Tobinek 3týdny. Je to nejzlatější miminko. Pořád jenom spinká nebo papá. Pláče úplně minimálně..:)


Naše dosavadní tři týdny jsou ve znamení ležení v posteli, kdy máma nabírá síle, jelikož jsem měla antibiotika na zánět zvokovodu. Pořád se tulíme, mazlíme a užíváme si společný čas. Kdy jindy než teď? Všechno ostatní počká..
Jsou to ty nejkrásnější chvíle, které sem kdy prožívala. Miluju ho nekonečně moc.

Děkuju za moje kluky, také za to, že jsme rodina. ♥

..je to nekonečná láska..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama